ANADOLU KADINI ÇALIŞKANDIR; ÇORUM'UN GURURU AYŞEGÜL DEMİR
Ali Erol DİKER

Ali Erol DİKER

Yolcu

ANADOLU KADINI ÇALIŞKANDIR; ÇORUM'UN GURURU AYŞEGÜL DEMİR

07 Aralık 2023 - 16:41

Geçtiğimiz günlerde Menderes ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye başkan aday adaylığını açıklamış. Anadolu kadını çalışkandır üretkendir birleştirici ve yapıcıdır.

Çorumlu Ayşegül DEMİR İle gurur duydum. Gençlik kollarından kadın kollarına uzanan bir serüven ile belediyenin birçok kademesinde hizmet ettiğini öğrendiğim Anadolu kadını ile onur ve gurur duydum.

Çorumlu olduğunu öğrendiğimde işte Anadolu kadını demekten kendimi alamadım. Menderes ilçesinde yaşayan Anadolu Halkı Menderes ilçesinde hizmetlerden yararlanmak için İşini daha iyi yapacağından kadın aday üzerinde duruyormuş haklılarda.

Kadın elinin değdiği heryer güzelleşiyor zaten. Keşke Ülkemizde daha çok kadın belediye başkanı olsa keşke. Bir Çorumlu olarak aday adaylığından mutlu olduğum Ayşegül DEMİR ile mutluluk duydum.

İzmirde yaşayan Çorumlu hemşerilerimiz ve Anadolu halkı ile bir halka oluşturup Menderes için yola çıkan Ayşegül DEMİR İle Menderes halkı huzuru mutluluğu ve hakattiği hizmete kavuşacak diyerek Menderes'de buluşup Ayşegül DEMİR ile Menderes ilçesinin her yerinde olmak için buluşacağız.

Bu kadar donanımlı bu kadar bilğili hemşerimizi Menderes ilçesinde Belediye başkanı görmekten şeref duyarız. Bir Çorumlu olarak Ayşegül DEMİR ile gurur duydum. Büyük Anadolu buluşması adı altında Menderes herşey Menderes diyerek, Bir Anadolu Kadını Ayşegül DEMİR Menderes'e çok yakışacak kanısındayım.

Umuyorum Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür ÖZEL ve Yönetimi ile 600 delegesi olan Menderes halkı Ayşegül DEMİR'İ tercih edecek ve bağrına basacaktır. Biz Çorumluyuk Birbirimizden Sorumluyuk diyerek Ayşegül DEMİR İle onur ve gurur duyduk. Çıktığın bu kutsal yol sana Hayırlı ve uğurlu olsun Anadolu Kadını Ayşeğül DEMİR.

Ali Erol DİKER

YORUMLAR

  • 0 Yorum