30 AĞUSTOS ZAFERİMİZ
Metin AYDINOĞLU

Metin AYDINOĞLU

METİNLİ-YORUM

30 AĞUSTOS ZAFERİMİZ

27 Ağustos 2022 - 11:27

Onurumuz, gururumuz Zafer Bayramımız kutlu olsun. Büyük zafere ulaştıran, bizler için canını hiçe sayanlara, hepsine, herkese, her nefere, isimsiz kahramanlarımıza, Mustafa Kemal Atatürk'ümüze rahmetle, minnetle, şükranla. Kolay kazanılmadı bu ülke. Bu toprakların, çabanın, emeğin kadrini kıymetini bilenler var olsun, sağ olsun, selam olsun. Atamızın ebedi istirahatgahı Anıtkabir vefa borcunu bir nebze olsun ödemeye çalışanlarla dolup taşıyor. Ülkemizin her yerinden sporcularımız, kulüplerimiz kafile halinde Ankara'ya her gittiğinde, mutlaka ziyaret ediyorlar. Ayaklarına, yüreklerine sağlık. Sporculuk sadece top peşinde koşmak değil ki. Köklü camia, 1945'de kurulan İzmir Karşıyaka kulüplerden Denizspor da bunlardan biri idi.


SELÇUK SERT İLE SEÇKİN MUTLU

Denizspor U-18 takımı, akranı Ankaragücü takımı ile dostluk ve hazırlık maçı yaptı. Önce Anıtkabir'i ziyaret ederek, vefa duygularını gösterdiler, şükranlarını sundular. Ankaragücü'nde göreve başlayan deneyimli İzmirli teknik adam Ümit Turmuş hocam da vesile oldu. Gençliğe her zaman destek olan, spor tutkunu Selçuk Sert ile Seçkin Mutlu başkanlara da teşekkürler. Maç yaptılar, skor önemli değil. Önce vefa, önce saygı, önce insanlık, önce yurttaşlık, en son skor. Kaşıbeyaz'da Atatürk Orman Çiftliği'nde kahvaltı yaptılar hep beraber. Güzellik burada.


MEFTUN YILDIZ, YILDIZ BULUYOR

Burhan Yücel (Kulüp Müdürü), Meftun Yıldız (Teknik Direktör), Bülent Arslan (Antrenör), futbolcular Emir Metin Yıldırım, Doruk Kuntman, Ardacan Ançel, Berke Örer, Yağız Yücel, Ömer Gencer Selvi, Barış Akgör, Devran Nar, Eren Çetin, Muhammed E.Çiftçi, Arda Karaca ,Yusuf Karali, Ömer Salman, Mehmet H.Mızrak, Arda Narin, Tuna Seçkin, Sergen Kızıltuğ, Ozan Türközü, Yunus Özen, Yolunuz bahtınız açık olsun gençler İzmir'imizi Karşıyaka'mızı çok güzel temsil ediyorsunuz. Çok yakıştı.

AYŞE ABLA, ELMAS HOCA, SEDAT AĞABEY

Manevi ablam, melek hemşirem, başhemşirelerin en meleği Ayşe Dağdeviren ablamı, kanser illeti nedeniyle kaybettik. Mekânı cennet olsun, nurlar ışıklar içinde kalsın. Ailesine, evlatlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. TÜFAD yönetici yılların spor insanı Sedat Ozan ağabeyim ile Milli, ilk kadın klasman hakemimiz Elmas Arabacı hocam başarılı operasyon geçirdiler. Ameliyatın ardından evlerinde dinleniyorlar, geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. 

ÜZÜLÜRÜM VAZGEÇTİNİZ Mİ YOKSA ?

Aldığım duyuma göre, doğru mu değil mi tam bilemiyorum. Başlayınca göreceğiz. Ne de güzel gruplara, liglere. Vefat eden, yaşayan değerlerimizin isimleri veriliyordu. Adları geçiyordu, yaşatıyorduk yüreklerimizde. Değişmediyse, devam edecekse yok sayın bu notu. Yoksa, artık isim konmayacaksa. Çok üzülürüm, eleştiri olacak. Ağız burun kıvıran olacak. Sakın yılmayın, arkanızdayım, yanınızdayım. 

AHLAKLI, ZEKİ VE ÇEVİK OLMAK GEREK

İzmir Süper Amatör Lig'de gruplar belirlendi. Hayırlı uğurlu olsun, kazasız, sakatlıksız, kavgasız, tertemiz bir sezon diliyorum. Gruplar şöyle; 1.GRUP; Kınık Belediyespor, Aliağa Belediye Helvacıspor, Dikili Belediyespor, Asarlık Gençlik, Ulukent Gençlik, Ataşehir 1881, Bahçelievlerspor, Bayraklıspor, Bornova Hitabspor, Osmangazispor, 2.GRUP;  Kemalpaşaspor, Halilbeyli 1979, Ulucakspor, Bornova 1881, Ege Üniversitesi, Güzeltepe Gençlik, Kemalpaşa Esnafgücü, Soğukkuyuspor, Yolspor, Çamdibi Altınok.

SAL'DA 3., 4. VE 5.GRUPLAR

3.GRUP;  Sakin Şehir Seferihisarspor, Urla Belediyespor, Güzelbahçe Belediyespor, Yelkispor, Balçova Belediyespor Termal, 100.yıl Yiğitlerspor, Demirspor, İzmirspor, Tezcan Grup Bozyakaspor, Ülküspor, 4.GRUP;  Eşrefpaşaspor, Karabağlar Futbol Kulübü, Limontepe Gençlik, Torosgücü, Yapıcıoğlu Başdaşspor, Yeşilyurtspor, Buca Belediyespor, Gaziemir Gençlik, Menderes Belediye Eğitimspor, Torbalıspor. 5.GRUP; 
Beydağ Belediyespor, Ödemişspor, Tire Belediyespor, Bayındırspor, Selçuk Çamlıkspor, Ayrancılar Gençlik, Bornova Ataspor, Buca Gençlerbirliği, Gaziemir Gençlerbirliği, İşçievlerispor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum